Vinárstvo Berta - Chardonnay 2018

Chardonnay - vinárstvo Berta

9,40 €
S DPH
Množstvo
Skladom


Biele suché víno sýtejšej zlato-zelenkavej farby s vôňou jemného, štruktúrovaného prejavu tropického ovocia a pražených lieskovcov so stopou minerality na pozadí.

Vinárstvo
Kategória
biele víno
Odroda
Cukornatosť
suché víno
Región
Strekovská vinohradnícky rajón
Ročník
2018
Alkohol
13%
Objem fľaše
0,75l


Chardonnay 2018 - Vinárstvo Berta


Krásne Chardonnay z pivnice vinárstvo Berta. Typicky odrodové v sýtejšej zlato zelenkavej farbe. Vo výraznej ovocnej vôni prevláda exotické ovocie. Harmonická ovocná chuť spolu s jemnými tónmi pražených lieskovcov je doplnená o minerálnu stopu.


V skratke víno Chardonnay 2018 - Vinárstvo Berta


  • víno zlato zelenkavej farby
  • ovocná vôna s tónmi exotického ovocia
  • harmonická chuť plná exotického ovocia spolu s praženými lieskovcami a jemnou stopou minerality na pozadí


Vinárstvo Berta


Vinárstvo Berta

Vinárstvo Berta je rodinné vinárstvo zo Strekova. Strekov je typickou vinohradníckou oblasťou už od nepamäti. Ku každému vinohradu vinárstvo Berta pristupuje individuálne s láskou a špecifickou starostlivosťou. Ako k dieťaťu – potrebuje dostatok času, priestoru a pozornosti, aby naplno prejavilo svoju jedinečnosť. Vinárstvo Berta využíva moderné technológie a postupy. Víno zároveň nechávajú spontánne sa vyvíjať, pretože len tak je víno schopné zrkadliť čaro miestneho terroir. Zároveň ide o vinárstvo, ktoré sa od roku 2015 stalo oficiálne prvou Cork free zónou. Čo to znamená? Možno ste už mali to nešťastie a zakúpili ste si ,,čierneho Petra,, s tzv. korkovou vadou. Pri fľašiach vínka od vinárstvo Berta sa vám to nestane. Používajú šróbovacie uzávery, ktoré po anglicky nazývame screwcap.


6 položky

Tabuľka dát

Krajina
Slovensko
Výrobca
Vinárstvo Berta
Región
Strekovský vinohradnícky rajón
Ročník
2018
Alkohol
13%
Cukornatosť
Suché
Kategória
Biele víno
Objem fľaše
0,75L

Doposiaľ neboli pridané žiadne recenzie.