Muškát Moravský 2018 z vinárstva Berta

Muškát Moravský 2018 - vinárstvo Berta

9,40 €
S DPH

Víno svetložltej farby s koncentrovanou vôňou kvitnúcich bazových kvetov a bielej mäsitej broskyne s jemným nádychom citrusových plodov.

Vinárstvo
Kategória
biele víno
Cukornatosť
polosuché víno
Región
Strekovský vinohradnícky rajón
Ročník
2018
Alkohol
10,5%
Objem fľaše
0,75l

Množstvo
Vypredané

logo platobných systémov


Muškát Moravský 2018 - Vinárstvo Berta


Víno svetložltej farby s koncentrovanou vôňou kvitnúcich bazových kvetov a bielej mäsitej broskyne s jemným nádychom citrusových plodov. Chuť je vyvážená, s harmonicky integrovaným zvyškovým cukrom, šťavnatými kyselinami a dochuťou zrelej nektárinky.

muškátový oriešok
Muškátový oriešok

baza
Baza


Vinárstvo Berta


Vinárstvo Berta je rodinné vinárstvo zo Strekova. Strekov je typickou vinohradníckou oblasťou už od nepamäti. Ku každému vinohradu vinárstvo pristupuje individuálne s láskou a špecifickou starostlivosťou. Ako k dieťaťu – potrebuje dostatok času, priestoru a pozornosti, aby naplno prejavilo svoju jedinečnosť. Vinárstvo využíva moderné technológie a postupy. Víno zároveň nechávajú spontánne sa vyvíjať, pretože len tak je víno schopné zrkadliť čaro miestneho terroir. Pokiaľ túžite ochutnať vysokokvalitné slovenské vína, obľúbené medzi skutočnými gurmánmi, vinártvo Berta je tou správnou voľbou. Zároveň ide o vinárstvo, ktoré sa od roku 2015 stalo oficiálne prvou Cork free zónou. Čo to znamená? Možno ste už mali to nešťastie a zakúpili ste si ,,čierneho Petra,, s tzv. korkovou vadou. Pri fľašiach vínka od vinárstvo Berta sa vám to nestane. Používajú šróbovacie uzávery, ktoré po anglicky nazývame screwcap. 

Tabuľka dát

Krajina
Slovensko
Výrobca
Vinárstvo Berta
Región
Strekovský vinohradnícky rajón
Ročník
2018
Alkohol
10,5%
Cukornatosť
Polosuché
Kategória
Biele víno
Objem fľaše
0,75L

Doposiaľ neboli pridané žiadne recenzie.