Vinárstvo Berta - Muškát Moravský 2018

Muškát Moravský - vinárstvo Berta

9,40 €
S DPH
Množstvo
Skladom


Víno svetložltej farby s koncentrovanou vôňou kvitnúcich bazových kvetov a bielej mäsitej broskyne s jemným nádychom citrusových plodov.

Vinárstvo
Kategória
biele víno
Cukornatosť
polosuché víno
Región
Strekovský vinohradnícky rajón
Ročník
2019
Alkohol
11%
Objem fľaše
0,75l


Muškát Moravský 2018 - Vinárstvo Berta


Víno svetložltej farby s koncentrovanou vôňou kvitnúcich bazových kvetov a bielej mäsitej broskyne s jemným nádychom citrusových plodov. Chuť je vyvážená, s harmonicky integrovaným zvyškovým cukrom, šťavnatými kyselinami a dochuťou zrelej nektárinky.


V skratke víno Muškát Moravský 2018 - Vinárstvo Berta


  • víno svetložltej farby
  • vôňa kvitnúcich bazových kvetov
  • vyvážená chuť s dochuťou zrelej nektárinky


Vinárstvo Berta


Vinárstvo Berta

Vinárstvo Berta je rodinné vinárstvo zo Strekova. Strekov je typickou vinohradníckou oblasťou už od nepamäti. Ku každému vinohradu vinárstvo Berta pristupuje individuálne s láskou a špecifickou starostlivosťou. Ako k dieťaťu – potrebuje dostatok času, priestoru a pozornosti, aby naplno prejavilo svoju jedinečnosť. Vinárstvo Berta využíva moderné technológie a postupy. Víno zároveň nechávajú spontánne sa vyvíjať, pretože len tak je víno schopné zrkadliť čaro miestneho terroir. Zároveň ide o vinárstvo, ktoré sa od roku 2015 stalo oficiálne prvou Cork free zónou. Čo to znamená? Možno ste už mali to nešťastie a zakúpili ste si ,,čierneho Petra,, s tzv. korkovou vadou. Pri fľašiach vínka od vinárstvo Berta sa vám to nestane. Používajú šróbovacie uzávery, ktoré po anglicky nazývame screwcap.


5 položky

Tabuľka dát

Krajina
Slovensko
Výrobca
Vinárstvo Berta
Región
Strekovský vinohradnícky rajón
Ročník
2019
Alkohol
11%
Cukornatosť
Polosuché
Kategória
Biele víno
Objem fľaše
0,75L

Doposiaľ neboli pridané žiadne recenzie.